درباره ما

درباره AypaGroup

گروه ایده پردازان آونگ پارس 517080 و برند AYPA GROUP با گردهم آوری مهندسین مجرب و با تجربه با هدف مشاوره ، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری و مخابراتی، تهیه و تامین تجهیزات سخت افزاری و انجام پروژه های مختلف نرم افزاری و IT تاسیس گردید. این شرکت قصد دارد با جمع آوری و یکپارچه سازی دانش داخلی و تکنولوژی روز دنیا (از قبیل تجهیزات پرداخت الکترونیکی ،تامین انواع سرور ها ، نظارت تصویری پیشرفته ، تامین امنیت شبکه در سطوح مختلف، طراحی وبسایت در کمترین زمان ممکن ، بومی سازی و کار آفرینی در زمینه های مختلف IT و مخابراتی) سهمی از رشد فن آوری در کشور عزیزمان “ایران” ایفا نماید.
هدف ما از بکارگیری فناوری های مختلف ، ارائه پکیج کاملی از خدمات ، جهت برآورده شدن کلیه نیازهای یک مجموعه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد . همچنان که طی کسب تجربه در سال های اخیر تمایل مشتریان جهت برون سپاری وظایف به یک مجموعه واحد را بیشتر از خود نشان داده و بدین جهت مشکلات مربوط به تعدد پیمانکاران و مجریان را ازمیان برداشته و به کیفیت اجرای یک پروژه کمک می نمایند .
AypaPay از زیر مجموعه های AypaGroup می باشد که خدمات و تجهیزات پایانه های فروشگاهی و بانکی را ارائه می دهد.

AypaPay با توجه بمدت کوتاه خود توانسته است جایگاه بسیار خوب و محبوبی را بدست بیاورد و با توجه بروبه توسعه بودن کشور سبزمان ایران توانسته ایم تجهیزات بروز و معتبر بین المللی را عرضه نمائیم، و در رشد و شکوفاهی در کنار کشور های بزرگ قدم های استوار و محکمی را برداریم. بر این باوریم که بتوانیم بروز ترین تجهیزات بین المللی را در کشورمان تولید نمائیم

1250

POS عرضه شذه در سال 97

نگاه این مجموعه به آینده تکنولوژی همگام بودن با روند رو به رشد آن است

ما در تلاشیم علیرغم راه اندازی سرویس های جدید برای سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی ، در کاهش هزینه ها و بروزرسانی سیستم های قدیمی خدمتی در جهت رشد فناوری انجام داده باشیم.

تلاش ما